Kubusie w Tomaszowie

Autor: szpula dnia 11 kwietnia 2011 w kategorii Brak kategorii, Brak komentarzy

2 – 3 kwietnia odbyła się XXII edycja Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Zielona Nuta”, organizowanego przez harcerzy z tomaszowskiego Hufca ZHP, w którym po raz pierwszy wzieła udział 82DH 'Kubuś’.

Pierwszego dnia, na przesłuchaniach, mogliśmy usłyszeć w sumie 28 prezentacji w dwóch kategoriach tematycznych – „piosenka harcerska i turystyczna”; „piosenka żołnierska i patriotyczna”. Każda kategoria tematyczna podzielona była na 3 kategorie wiekowe- kategorię zuchów, harcerzy oraz wędrowników.

Po przesuchaniach był czas na zwiedzanie pobliskich atrakcji. Harcerze odwiedzili między innymi Skansen Rzeki Pilicy i Niebieskie Żródła. Wieczór zakończył się wspólnymi śpiewankami.

W niedziele rano odbył się koncert laureatów. Konkurencja była duża, ale naszym jakże uzdolnionym Kubusiom udało się zdobyć III miejsce!

Więcej zdjęć w drużynowej Galerii

H.O. Karolina Bilska