53 HRŚ – wideo

Autor: szpula dnia 8 czerwca 2011 w kategorii Brak kategorii, Brak komentarzy


Witam,
Już od kilku lat rejestruję wydarzenia związane z Harcerskim Rajdem Świętokrzyskim. Również wydarzenia z 53 HRŚ zostały uwiecznione. Na stronie www.dk-art.pl w zakładce HKF możecie Państwo znaleźć migawki z tegorocznego festiwalu i zlotu, jak i również z lat poprzednich. Cały materiał będzie już niedługo dostępny na płycie DVD, która zawierać będzie festiwal, zlot- apel, wrażenia porajdowe oraz teledysk. Do kupienia są nadal płyty z poprzednich lat. Więcej informacji na temat płyt oraz materiałów na stronie www.dk-art.pl oraz drogą mailową dk@dk-art.pl lub w Komendzie Hufca ZHP Starachowice.
Dla zainteresowanych materiał będzie dostępny też w jakości HD na płycie Blu-ray.
W dniu dzisiejszym będzie też skrót z rajdu w TV Starachowice.
Serdecznie zapraszam do współpracy oraz tworzenia Harcerskich Kronik Filmowych.

Czuwaj
phm. Dariusz Kanclerz

DK-ART Dariusz Kanclerz
tel.: +48 503.944.335
e-mail: dk@dk-art.pl
www.dk-art.pl

« poprzedni wpis

Czas na relaks