Zjazd Hufca

Autor: szpula dnia 9 października 2011 w kategorii Wydarzenia, Brak komentarzy


W sobotę 8 października 2011 r., instruktorzy Hufca ZHP Starachowice uczestniczyli w konferencji sprawozdawczo wyborczej.

Zjazd został rozpoczęto w bardzo miłej atmosferze, chwilę po oficjalnym rozpoczęciu druhny: Agata Barszcz z 9WDH, Karolina Bilska z 82 DH oraz Iga Rosołowska z 38 SDH złożyły zobowiązanie instruktorskie na ręce zastępcy komendanta chorągwi kieleckiej, dh Elżbiety Kubiec. Potem dh. Małgorzata Ślaska podziękowała za dotychczasową pracę wyróżniającym się osobom i środowiskom wręczając pamiątkowe dyplomy i odznaczenia.

Po tym miłym akcencie rozpoczęły się właściwe wybory do władz hufca. Zatwierdzony został porządek obrad, wybrane zostały komisje wyborcze, odsłuchane sprawozdanie z działalności komendy w poprzedniej kadencji. Decyzją zebranych, wybory odbyły się w sposób jawny, na funkcje komendantki hufca została wybrana jednomyślnie dh hm. Małgorzata Ślaska. Podobnie jak nowi członkowie komisji rewizyjnej hufca hm. Stefan Derlatka, pwd. Andrzej Kubrak i pwd. Katarzyna Dulęba. Na wniosek komendantki hufca również jednogłośnie została wybrana nowa komenda hufca w składzie: hm. Sylwester Staniszewski – zastępca komendanta hufca, phm. Agnieszka Czaja-Szewera – skarbnik hufca, hm. Jan Minda, phm. Ilona Traczyk, pwd. Agata Barszcz, pwd. Paweł Szypulski. Nowym władzom życzymy dużo wytrwałości w pracy i jeszcze więcej radości z sukcesów.

« poprzedni wpis

Gratulacje