Harcerska Droga Krzyżowa

Autor: szpula dnia 1 kwietnia 2012 w kategorii Brak kategorii, Brak komentarzy

23 marca 2012 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Lubieni seniorzy z Harcerskiego Kręgu Seniorów „Łysica – Żubry”, harcerze z 82 DH „Kubuś” oraz mieszkańcy Lubieni wzięli udział w Harcerskej Drodze Krzyżowej.

Tradycyjnie już (Tomek z dh. Lucjanem doliczyli się, że po raz 11) spotkanie zakończyło się w Szkole Podstawowej w Lubieni wspólnym wspólnym śpiewaniem „przy pączku”.

W galerii można obejrzeć zdjęcia autorstwa: dh. hm. Ireny Tuchowskiej, dh. phm. Józef Grudnia, Tomka i moje.

A o północy w szeregi szarej braci zostali przyjęci Natalia i Kajetan, serdecznie gratulujemy. Powodzenia życzymy również Patrycji i Mayce, w pełnieniu odpowiedzialnej funcji zastępowych.

O 4.30 powitał nas wschód słońca, śniadanko, mop i autobus którym wraz z „Jędrusiami” i „Wiatrem” udaliśmy się na „Zieloną Nutę”.

Wyjazd na Zieloną Nutę

Wyjazd z Ostrowca w piątek 15.30 z parkingu przy sklepie Carrefour. Proszę zabrać: mun...

Zielona Nuta 2012