Zielona Nuta 2012

Autor: szpula dnia 1 kwietnia 2012 w kategorii festiwale, Brak komentarzy


24 marca 2012 r. harcerze z 82 DH „Kubuś”, 13 SDH „Wiatr” i 15 GDH im. „Jędrusiów”, udali się do Tomaszowa Mazowieckiego na XXIII Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej.

Na tegoroczną edycję festiwalu dotarło ok. 150 uczestników. Na scenie zaprezentowało sie 27 wykonawców, w dwóch kategoriach tematycznych: piosenka harcerska i turystyczna, oraz piosenka żołnierska i patriotyczna. Staszowski „Wiatr” zmiótł konkurencję 🙂 serdecznie gratulujemy zajęcia pierwszego miejsca w kategorii piosenki harcerskiej i turystycznej, oraz drugiiego w kategorii piosenki żołnierskiej i patriotycznej.

Mam nadzieję, że do następnego festiwalu chyba zdążę już opanować „la la la”, żeby wspomóc „Kubusie” na scenie…;)

W galerii praca zbiorowa: Drunia, Łosia, Tomka i szpuli,
a w serwisie youtube filmy wstawione przez Tomka.

« poprzedni wpis

Harcerska Droga Krzyżowa