Betlejemskie Światło Pokoju 2013 – bieżące informacje

Autor: szpula dnia 26 listopada 2013 w kategorii Betlejemskie Światło Pokoju, Brak komentarzy


Rusza interaktywna Mapa Światła
Tak jak w ubiegłym roku ruszyła mapa, na której można umieszczać planowane miejsca przekazania Światła oraz miejsca, w które Światło już dotarło (po 14 grudnia). Zachęcamy do przedstawiania tych informacji, gdyż w dużej mierze ułatwia to mieszkańcom Waszych miast zgłaszanie się po Światło.

Wpisz się do kalendarza BŚP
Komendy, które organizują przekazanie Światła dla mieszkańców swoich miejscowości proszone są o przesłanie terminu i miejsca spotkania na adres swiatlo@zhp.pl w celu umieszczenia tej informacji w kalendarzu.

Pokaż dobro!
Rozpoczęliśmy ustanawianie rekordu dobrych uczynków! Akcja „Pokaż dobro!” to prosty sposób na popularyzowanie pozytywnych postaw dlatego zachęcamy do jej promowania na swoich kanałach informacji.

Zgłoszenia na Betlejemski Zlot
Przypominamy, że każde środowisko przyjeżdżające do Zakopanego, nawet jeśli jest to wyłącznie Msza Święta, proszone jest o zgłoszenie się przez formularz on-line!

Akacja: Rozproszenie
22 grudnia chcemy ogłosić dniem „Światła dla mieszkańców”. Hufce, które organizują przekazanie Światła tego dnia proszone są o kontakt z organizatorami w celu ustalenia szczegółów wsparcia promocyjnego.

Kartki świąteczne
Przypominamy także o konkursie na świąteczne neokartki. Termin zgłoszeń prac do chorągwi mija 27 listopada.

phm. Agata Grzywacz
Rzecznik Prasowy ZHP