Harcerze Powstańcom – zbieramy zamówienie

Autor: szpula dnia 5 marca 2014 w kategorii Events, Brak komentarzy

Akcja „Harcerze – Powstańcom” ma prosty cel: pokazać, że harcerze nadal pamiętają o wydarzeniach z 1944 roku i czerpią z nich wzorce.

Rocznica nietuzinkowa, więc pomysł takiż również się zrodził! Powstał projekt koszulki autorstwa Michała*, który zamierzamy promować wśród wszystkich środowisk harcerskich.

Poprzez założenie koszulki w dniu 1 sierpnia pragniemy w szczególny sposób, jako harcerze, pokazać, że pamiętamy o historii i nie jest nam ona obojętna.

Produkcją i dystrubucją koszulek zajmie się eSkładnica.

Autorzy przedsięwzięcia:
– phm. Joanna Krzyżosiak (78WDW „POJUTRZE”, Hufiec Wrocław)
– *Michał Janiec (Szczep 211 warszawskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych, Hufiec Warszawa Praga-Południe)
– eSkładnica.pl

Hufiec, robi jedno wspólne zamówienie, podoba Ci się ta koszulka, chcesz się przyłączyć do Akcji, zgłoś się do swojego drużynowego.

Zgłoszenia od drużyn należy wysłać na adres starachowice@zhp.pl do dnia 30 marca 2014 r.

Tabela rozmiarów:

Regulamin 56 HRŚ