Manewry Techniczno-Obronne

Autor: szpula dnia 20 sierpnia 2014 w kategorii Events, News, Brak komentarzy


Rok 2014 jest znamienitym rokiem dla świętokrzyskiego harcerstwa. W tym bowiem roku… Będziemy starali się tworzyć historię. Zupełnie jak w latach ubiegłych, realizując wydarzenia programowe na szczeblu całej naszej Chorągwi.

Harcerski rok niesie za sobą wiele radości, wiele ciekawych wydarzeń. Jest mnóstwo wspaniałych rajdów, furorę robi harcerski Festiwal. Przed sobą macie zaproszenie na kolejne z wydarzeń, które w naszej ocenie pomaga w pełni odnaleźć odpowiedzi na pytania: co?, po co?, dlaczego?

Powoli kończą się nasze akcje letnie, powoli nasi harcerze wrócą niebawem do szkół. Pragniemy zaprosić Was i Waszych harcerzy do udziału w Manewrach. W tym roku stawiają one na piedestale Techniki Harcerskie i praktyczną wiedzę z zakresu Obronności.

Podczas Manewrów czeka na nas test umiejętności, które dla harcerzy powinny być szczególnie istotne. Czy podołamy? Odpowiedź na to pytanie odnajdziemy tylko i wyłącznie weryfikując rzeczywistość podczas Manewrów!

I dla ciekawych… Co zatem nas czeka 🙂 ? Jak w ubiegłym roku zakwaterowani będziemy na terenie Campowiska Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych Wojska Polskiego. Przed nami mnóstwo okazji do rywalizacji i współzawodnictwa. Reaktywujemy i dostosowujemy do dzisiejszych czasów Odznakę Sprawności Obronnych, a także ogłaszamy Turniej Trójtechniczny o Puchar Komendanta Chorągwi!

My również czekamy z niecierpliwością na start Manewrów!

Do zobaczenia!

Do pobrania:
Regulamin Manewrów
Karta zgłoszenia


Wspomnienia z ubiegłego roku:

Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji Manewrów

« poprzedni wpis

Zbiórka W Lubieni

Piątek 6 czerwca 2014 r. godz. 17.30 zbiórka w Lubieni.

następny wpis »

Zbiórka W Lubieni

Piątek 5 września 2014 r. godz. 17.00 zbiórka w Lubieni.

Zostaw odpowiedź

Musisz się logged in aby móc komentować.

Na razie brak trackbacków.

Brak wpisów z podobnymi tagami.

Wpisy w podobnych kategoriach