XXIX Harcerski Rajd „Szlakami Jędrusiów”

Autor: szpula dnia 11 października 2014 w kategorii Rajdy, Brak komentarzy


Druhny i Druhowie!

Już po raz 29-ty XI Szczep im. Bohaterów Westerplatte zaprasza na szlaki naszego rajdu…

Przez te prawie 30 lat staraliśmy się przybliżyć Wam historię i dzieje współczesne partyzantów od „Jędrusia”. Razem z nami tą historię przypominają Wam żyjący bohaterowie tamtych lat. Przemierzają szlaki naszej pięknej świętokrzyskiej ziemi razem z nami, ucząc patriotyzmu i miłości do Ojczyzny.

Co roku siadamy przy naszym harcerskim ognisku, próbujemy wspaniałą harcerską grochówkę, wspominamy i opowiadamy o tym co wydarzyło się w naszych harcerskich środowiskach w ciągu ostatniego roku pracy. Rajd to szczególny, bo po wielu latach organizuje go znów XI Szczep im. Bohaterów Westerplatte.

Zaśpiewajcie razem z nami:

… Z Jędrusiami są harcerze znów przy sobie blisko, zaraz wszyscy usiądziemy zacznie się ognisko…”

Regulamin do pobrania

« poprzedni wpis

Pomóż Hubertowi