Tydzień Dobrych Uczynków

Autor: szpula dnia 31 stycznia 2015 w kategorii News, Brak komentarzyW zeszłym roku zrobiliśmy ponad 600 dobrych uczynków. Czy w tym roku uda się osiągnąć podobny wynik? Zapraszamy do naszej akcji Tydzień Dobrych Uczynków. Sprawdź o co chodzi. Weź udział. Zgarnij super plakietkę.
Dzień Myśli Braterskiej to najważniejsze święto dla harcerzy i skautów na całym świecie. Wszyscy staramy się upamiętnić ten dzień przez przeróżnego rodzaju wydarzenia organizowane w naszych hufcach, szczepach, drużynach.
Nasza składnica rok temu uruchomiła pewien projekt. Byliśmy bardzo ciekawi jak na niego zareagujecie. Zaproponowaliśmy Wam prostą zabawę. Wystarczy, że w ciągu wyznaczonego tygodnia wykonacie dobry uczynek i dacie nam o tym znać. W podziękowaniu za wkład mogliście od nas otrzymać okolicznościową plakietkę Tygodnia Dobrych Uczynków.
Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wasze zaangażowanie było niesamowite. Rozdaliśmy ponad 600 plakietek dla każdego uczestnika akcji. W tym roku chcielibyśmy więcej!

Na czym polega Tydzień Dobrych Uczynków
To bardzo proste! Wystarczy, że w trakcie trwania akcji tj. 16 – 22 lutego zrobisz dobry uczynek. Następnie napiszesz nam o tym na specjalnie stworzonym poście na Facebooku.
To wszystko. Jeśli będziesz chciał otrzymać od nas plakietkę – wystarczy, że wypełnisz formularz, tak byśmy wiedzieli gdzie mamy wysłać Twoją plakietkę.

Co mogę zrobić w ramach akcji?
Zachęcamy Ciebie i Twoje środowisko abyście podeszli kreatywnie do tego zadania. Sami wymyślcie co fajnego możecie zrobić, a potem to zróbcie. Wiemy przecież, że na co dzień spełniacie dobre uczynki. Dlatego możecie potraktować Tydzień Dobrych Uczynków jako dodatkową inicjatywę w Waszej pracy harcerskiej.
Do dzieła więc! Nie zapomnijcie dać nam znać jak Wam poszło. Prześlijcie zdjęcia i relacje – przecież takie rzeczy ogląda się rewelacyjne!

Więcej na Blogu turystycznym Woda Góry Las

« poprzedni wpis

Kurs przewodnikowski „Od...