III FPHiT „Harcogranie” 27-29.03.2015

Autor: szpula dnia 30 marca 2015 w kategorii festiwale, Brak komentarzy


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
28 marca 2015 r. reprezentacja 82 DH „Kubuś” pojechała na III Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej ,,Harcogranie”. W składzie: Patrycja, Karolina, Luba, Sandra, Natalia, Diana i Mateusz zaśpiewaliśmy piosenki „Tylko Ty i ja”, oraz „Jestem Harcerzem”. Przed koncertem laureatów wystąpił pan Paweł Orkisz wraz zespołem. Mimo ogromnego stresu wywalczyliśmy II miejsce w kategorii wiekowej do lat 20. Wyśpiewaną gitarę odebraliśmy z rąk Prezydenta Starachowic, pana Marka Materka. Bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że za rok pójdzie nam lepiej.

Zapraszamy go galerii

III FPHiT „Harcogranie” 27-29.03.2015

Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii phm. Jacka Ołowiaka.

Natalia Luba