Manewry ZHP Chorągwi Kieleckiej ROTA 2015

Autor: szpula dnia 16 czerwca 2015 w kategorii Events, Brak komentarzyKolejne Manewry przed nami!

Już we wrześniu odbędzie się trzecia edycja Manewrów Chorągwi Kieleckiej ZHP. W tym roku wydarzenie to będzie nosić kryptonim ROTA 2015. Całość będzie miała miejsce na terenie
Harcerskim Ośdrodku Obozowym Lubianka w Starachowicach.

Poprzednie dwie edycje Manewrów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród harcerzy starszych oraz wędrowników z naszej chorągwi. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną, zapoznać się z pracą służb ratowniczych, czy posłuchać żołnierzy opowiadających o swojej służbie.

Być może niektórym wydawałoby się, że ciekawiej już być nie może, lecz tu właśnie wkraczają organizatorzy tegorocznych Manewrów. Ich głównym celem jest stworzenie programu, który nie tylko wiele nauczy, ale przede wszystkim zaskoczy oraz dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Jeśli chcesz przekonać się o tym, jak trudnym, a zarazem dającym ogromną satysfakcję, wyzwaniem może być udział w Manewrach, zapraszamy we wrześniu do Starachowic. Liczymy na obecność reprezentacji każdego hufca naszej chorągwi.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie na stronie internetowej:
manewry.kielecka.zhp.pl

Pytania kierujcie na adres:
manewry@kielecka.zhp.pl

« poprzedni wpis

Zbiórka W Lubieni

Piątek 22 maja 2015 r. godz. 17:30 zbiórka w Lubieni.

następny wpis »

Konkurs „Młody filmR....