#zdrowyDRUH

Autor: szpula dnia 7 stycznia 2016 w kategorii Brak kategorii, Brak komentarzy

Regulamin

1. Do wzięcia udziału w rywalizacjach #zdrowyDRUH mają prawo wyłącznie osoby zrzeszone w Hufcu ZHP Starachowice.
2. Nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca, po zakończeniu rywalizacji, może otrzymać tylko osoba posiadająca aktualnie opłacone składki harcerskie.
3. Rywalizacje trwają od 1 stycznia 2016 do września 2016.
4. Głównym administratorem rywalizacji jest phm. Jacek Ołowiak.
5. Dołączyć do rywalizacji można w każdym momencie jej trwania.

Zasady

1. Aby wziąć udział w rywalizacji – po spełnieniu powyższych warunków – należy posiadać konto w aplikacji Endomondo (https://www.endomondo.com/) oraz zainstalowaną aplikację na telefonie wyposażonym w GPS. Konto na Endomondo musi zawierać pełne imię i nazwisko oraz muszą być ustawione opcje upubliczniania treningów. (inne techniczne zawiłości mogą być rozstrzygane jedynie przez administratora)
2. Po założeniu konta w Endomondo, dodajemy do znajomych Hufiec ZHP Starachowice (https://www.endomondo.com/profile/21053781).
3. Będąc znajomym Hufca ZHP Starachowice – zostajemy zaproszeni do różnego rodzaju rywalizacji (bieganie, chodzenie, ilość kilometrów, ilość kalorii itd.)
4. Uprawiając aktywność fizyczną, włączamy Endomondo w swoim telefonie i rejestrujemy daną formę aktywności.
5. Dopuszczone do rywalizacji są jedynie treningi rejestrowane przez GPS – te dodawane ręcznie nie będą się liczyć.
6. Należy czytać uważnie opis rywalizacji – mogą tam być podane szczegóły dotyczące np. minimalnego czasu trwania lub minimalnego dystansu (np. trening się liczy dopiero od 5km lub np. 30 minut)
7. Ruszamy się sprzed telewizora/komputera/ z kanapy, włączamy telefony i wygrywamy nagrody.
8. Swoje aktywności oznaczamy na Facebooku poprzez umieszczenie tzw hashtag #zdrowyDRUH.
Wszelkie pytania odnośnie działania programu należy kierować na adres: Jacek.Olowiak@gmail.com – chętnie pomogę 🙂

Zakończenie

Czas zadbać o formę, zbudować mięśnie, zrzucić tłuszcz, wzmocnić serce – szkoda czasu na pisanie kolejnych linijek tekstu – do dzieła!

Harcerska Akcja Zimowa 2016