V FPHiT „Harcogranie”

Autor: szpula dnia 17 lutego 2017 w kategorii festiwale, Brak komentarzy


Czuwaj!
Nasz festiwal ma już 5 lat!
Jest nam niezmiernie miło, że co roku Harcogranie przybiera na rozmiarze i co roku gościmy coraz więcej zespołów – to dla nas bardzo ważne, że jesteście z nami i chcecie uczestniczyć w tak miłym wydarzeniu muzycznym.
Tegoroczna jubileuszowa edycja potrwa aż 2 dni. Pierwszego odbędzie się przegląd konkursowy a drugiego koncert galowy wraz z występem gwiazdy. W ciągu tych dwóch dni będziecie mogli uczestniczyć aż w dwóch koncertach gwiazd – ale o tym jeszcze cicho sza! Kolejne newsy będziemy publikować regularnie na naszym Facebooku. Trzymajcie rękę na pulsie i do zobaczenia na Festiwalu!

Regulamin do pobrania na stronie: http://harcogranie.starachowice.zhp.pl/

« poprzedni wpis

Regulamin 59 HRŚ