VI FPHiT „Harcogranie” 07-08.04.2018

Autor: szpula dnia 4 lutego 2018 w kategorii festiwale, Brak komentarzy


Czuwaj!

Nasz festiwal ma już 6 lat!

Jest nam niezmiernie miło, że co roku Harcogranie przybiera na rozmiarze i co roku gościmy coraz więcej zespołów – to dla nas bardzo ważne, że jesteście z nami i chcecie uczestniczyć w tak miłym wydarzeniu muzycznym.

Tegoroczna jubileuszowa edycja potrwa aż 2 dni. Pierwszego odbędzie się przegląd konkursowy a drugiego koncert galowy wraz z występem gwiazdy. W ciągu tych dwóch dni będziecie mogli uczestniczyć aż w dwóch koncertach gwiazd – ale o tym jeszcze cicho sza! Kolejne newsy będziemy publikować regularnie na naszym Facebooku. Trzymajcie rękę na pulsie i do zobaczenia na Festiwalu!

Regulamin dostępny na stronie: http://harcogranie.starachowice.zhp.pl/

« poprzedni wpis

Przekaż swój 1% podatku