2014 – 56 HRŚ

Posted by szpula on 4 marca 2014 with Brak komentarzy

Król Karol kupił Królowej Karolinie korale koloru koralowego… a co Ty zrobisz żeby zasłużyć na śniadanie w towarzystwie księżniczki?

Skoro wysłaliście zgłoszenie na IV trase, teraz dowiecie się jakie czekają na Was atrakcje.
Gotowi? No to jazda!!!

tyrolka

Dojazd do Bodzentyna z Kielc, Starachowic, Suchedniowa, Skarżyska – Kamiennej komunikacją PKS, oraz prywatnymi busami.

1 dzień – czwartek 29 maja 2014 r., Bodzentyn
Start w ruinach zamku biskupów krakowskich w godzinach 8.00 – 11.00

Trasa prowadzi z Bodzentyna niebieskim szlakiem przez Górę Miejską do Świętej Katarzyny, skąd czerwonym szlakiem przez Łysicę, Przełęcz św. Mikołaja do Kakonina na nocleg.

Długość trasy: 13,37 km

2 dzień – piątek 30 maja 2014 r.
Trasa prowadzi z Kakonina czerwonym szlakiem przez Hutę Szklaną, Łysą Górę, następnie niebieskim szlakiem Nową Słupię do Starej Słupi.

Długość trasy: 15,34 km

3 dzień – 31 maja 2014 r.
Trasa prowadzi ze Starej Słupi niebieskim szlakiem do Grzegorzowic, następnie czarnym szlakiem przez Chełmową Górę do Nowej Słupi na miejsce zlotowe w Centrum Kulturowo-Archeologicznym. Powrót niebieskim szlakiem na nocleg w Starej Słupi.

Długość trasy: 13,46 km

4 dzień – 1 czerwca 2014 r.
Trasa prowadzi ze Starej Słupi do Nowej Słupi na miejsce zlotowe w Centrum Kulturowo-Archeologicznym.

Długość trasy: 3,38 km

Do pobrania spakowany plik z przebiegiem trasy w formacie .gpx

Kilka zdjęć z obchodu trasy
Do zobaczenia na szlaku 🙂

Miło nam poinformować, że jest dostępny regulamin 56 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego.

Do pobrania:
Regulamin 56 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego, wersja .doc
Regulamin 56 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego, wersja .pdf

Czekamy na Wasze zgłoszenia i do zobaczenia na szlakach Rajdu.

2013 – 55 HRŚ

Miło nam poinformować, że jest dostępny regulamin Jubileuszowego 55 Harcerskiego R...

2015 – 57 HRŚ